Pięlęgnacja dłoni i stóp

manicure

Stylizacja paznokci

Oferujemy możliwość wykonania:


- manicure klasyczny - z malowaniem lakierem lub odżywką oraz bez malowania.


- manicure japoński - zabieg głęboko regenerujący zniszczoną płytkę paznokciową. Polecany dla osób, które mają uszkodzoną, suchą lub łamliwą płytkę paznokcia. Pozostawia piękny, naturalny blask na paznokciach.


- manicure hybrydowy - efekt pomalowanych paznokci trwa nawet do 4 tygodni. Lakier pięknie błyszczy, nie zarysowuje się.


- manicure tytanowy - jest hitem wśród zabiegów stylizacji paznokci, który przybył do Polski ze Stanów Zjednoczonych.

Jest bezpieczny dla skóry i zdrowia, ponieważ w proszkach do stylizacji znajuje się minerał - dwutlenek tytanu a także nadtlenek benzoilu – substancja o właściwościach dezynfekujących.

Manicure tytanowy może być również stosowany u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Dużą zaletą zabiegu jest to, że do utwardzania powierzchni nie wykorzystuje się lampy UV.

Efektem takiego manicure jest naturalnie wyglądająca płytka paznokcia - bez nadmiernego pogrubienia, oraz długotrwały efekt, odporny na odpryski i kruszenie.
Jest on szczególnie polecany dla cienkich i łamliwych paznokci - w preparatach, którymi wykonuje się manicure tytanowy, znajduje się wiele cennych składników odżywczych, które wpływają na ich kondycję, działając wzmacniająco na płytkę oraz przeciwdziałając jej żółknięciu (witaminy A, E, D, B5 oraz wapń).

Efekt powinien utrzymać się do 4 - 5 tygodni, wszystko zależy od tempa wzrostu naszych paznokci.


Pakiet manicure SPA to zabieg relaksacyjno-pielęgnacyjny zawierający w sobie manicure biologiczny, peeling i maskę na dłonie, masaż relaksacyjny, parafina.

Czas trwania zabiegu: 1-1,5 godziny


W zależności od upodobań Klientek jest możliwość wykonania różnego rodzaju zdobień paznokci.

Zapraszamy też na paznokcie okolicznościowe - ślubne, sylwestrowe itp.

Pracujemy na sterylizowanych narzędziach i najlepszej jakości preparatach - wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.


Galeria przykładowych stylizacji:


Pielęgnacja dłoni i stóp

pedicure

Pedicure

Stopy są niezwykle ważną wizytówką zadbanej kobiety i mężczyzny. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg pozostawia aksamitną skórę, uczucie odświeżenia oraz paznokcie w nienagannym stanie :)

 

Niezależnie od tego, czy lubisz mieć pomalowane paznokcie u stóp, czy po prostu cenisz sobie miękką i delikatną skórę stóp zapraszamy na zabiegi pedicure wykonywane na kosmetykach świetnej marki Gehwol oraz Peggy Sage.

 

Oferujemy pedicure:

- klasyczny - z malowaniem lakierem lub odżywką lub bez malowania

- hybrydowy - z nałożeniem lakieru hybrydowego

 

Pakiet pedicure SPA to zabieg relaksacyjno-pielęgnacyjny zawierający w sobie pedicure biologiczny, peeling i maskę na stopy, masaż relaksacyjny, parafina.

 

Czas trwania zabiegu: 1-1,5 godziny

 

Pracujemy na sterylizowanych narzędziach i najlepszej jakości preparatach - wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.