Nasz zespół


lek.med. Katarzyna Luch

lekarz medycyny estetycznej

specjalista medycyny rodzinnej

"Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Posiadam tytuł specjalisty Medycyny Rodzinnej.

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, członkiem

Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).

 

Stworzyłam i razem z Mężem prowadzę Centrum Medycyny Estetycznej Dr Luch, w którym przeprowadzam konsultacje i zabiegi  z zakresu medycyny estetycznej.

 

Jestem wnikliwym obserwatorem, "mam oko" do szczegółów, dlatego rozumiem troskę moich Pacjentów o ich wygląd i mogę zaoferować im satysfakcjonujące rozwiązania tak, aby osiągnąć jak najlepszy, naturalny efekt.

 

Jako specjalista medycyny rodzinnej mam możliwość spojrzenia

na człowieka jak na pewną całość, poznać jego historię zdrowotną oraz zwrócić uwagę na ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby budować relację człowiek - człowiek a nie tylko lekarz - pacjent :)

 

Lubię uczyć - w trakcie swojej drogi zawodowej pracowałam również jako wykładowca - szkoleniowiec zarówno z zakresu Medycyny Estetycznej, jak i Medycyny Rodzinnej. Obecnie jestem trenerem z technik implantacji hydroksyapatytu wapnia (produkt Crystalys) oraz z technik implantacji kwasu hialuronowego Princess.

 

Mam artystyczną duszę - w wolnym czasie tworzę biżuterię artystyczną, szydełkuję i szyję :)"

lek.med. Radosław Luch

lekarz medycyny estetycznej

specjalista medycyny rodzinnej

"Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jestem specjalistą Medycyny Rodzinnej oraz lekarzem Medycyny Estetycznej.

 

Wiele lat pracy w przychodni nauczyło mnie całościowego oceniania stanu Pacjenta i jego potrzeb.

Te doświadczenia przekładam na realizację zabiegów Medycyny Estetycznej, gdzie wnikliwa i perspektywiczna analiza urody pozwala na realizację marzeń Pacjentów.

 

Wraz z Pacjentami CME Dr Luch realizujemy małe

i duże projekty poprawiające ich wygląd i samopoczucie, od koncepcji

po wykonanie.

A następnie powstają nowe pomysły :)

 

Codziennie pracuję także w przychodni we Wrocławiu jako lekarz rodzinny.

Od kilku lat prowadzę wyjazdową praktykę lekarską - przyjeżdżam do domów dorosłych i małych Pacjentów na wizyty lekarskie"

Anna Tańska

manager

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Etnologia i Antropologia Kultury. Wiele lat pracy na stanowisku managera w branży beauty nauczyło ją przede wszystkim wrażliwości, empatii oraz ciekawości drugiego człowieka. Prywatnie niestrudzony poszukiwacz skarbów, podróżniczka i fotograf.

Justyna Wiertelak

główny kosmetolog

Swoją wiedzę zdobyła w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie i w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W codziennej pracy najważniejsza jest dla niej rozmowa z klientem, aby w pełni zrozumieć jego potrzby. Stawia również na połączenie pielęgnacji w gabinecie i w domu. Lubi poszerzać swoją wiedzę na specjalistycznych szkoleniach. Możemy zdradzić, że Justynie marzy się Mini Cooper ;)

 

Aleksandra Leśniak

kosmetolog

Studentka kosmetologii na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Praca z każdą osobą jest dla niej niesamowitym wyzwaniem i nowym doświadczeniem. Komunikatywność owocuje ciekawymi rozmowami z zakresu wykonywanego zawodu. W wolnym czasie realizuje pasję związana z makijażem. Jej marzeniem jest podróż do USA i zwiedzanie niedostępnych miejsc naszego globu. Ola jest obłędnie "uzależniona" od Netflixa.

Marietta Matuszak

kosmetolog

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją kreatywność przejawia w codziennej pracy z Pacjentem, dobierając ciekawe zabiegi kosmetologiczne. Pracuje w oparciu o wiele ukończonych szkoleń specjalistycznych oraz sympozjach naukowych.
Prywatnie uwielbia łączyć podróże wraz z poznawaniem nowych, ciekawych smaków.)

 

Centrum Medycyny Estetycznej

 


 • Luch059.jpg
 • Luch074.jpg
 • Luch006.jpg
 • Luch008.jpg
 • Luch013.jpg
 • Luch020.jpg
 • Luch019.jpg
 • Luch016.jpg
 • Luch015.jpg
 • Luch025.jpg
 • Luch027.jpg
 • Luch030.jpg
 • Luch004.jpg
 • Luch036.jpg
 • Luch041.jpg
 • Luch049.jpg

Face&Body Boutique • Luch092.jpg
 • Luch093.jpg
 • Luch086.jpg
 • Luch088.jpg
 • Luch104.jpg
 • Luch098.jpg
 • Luch097.jpg
 • Luch102.jpg
 • Luch107.jpg

ul. Świętego Wincentego 9

50-252 Wrocław

 

Rejestracja telefoniczna:

609-608-574

 

rejestracja@drluch.pl

Formy płatności


Przyjmujemy płatność gotówką oraz kartami płatniczymi, w tym zagranicznymi.

W Gabinecie można zakupić oraz wykorzystać Bon Prezentowy CME Dr Luch.

Istnieje także możliwość rozłożenia płatności za zabieg na raty

Piękno bez wyrzeczeń - dzięki naszemu Partnerowi (system MediRaty)

możesz uzyskać pełne finansowanie zabiegów dostępnych

w Centrum Medycyny Estetycznej Dr Luch - unikalny numer Kliniki: 694

 

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

 

Poniżej przedstawiamy kalkulator rat:

Opinie naszych Klientów"Drogie Kobiety :) z całego serca polecam Wam dr Luch, tak po prostu!! Jest zarówno ciepłą i troskliwą osobą, jak i rzetelnym, profesjonalnym lekarzem specjalistą. Jeśli zastanawiacie się nad skorygowaniem kształtu ust i nie wiecie do kogo się udać, umówcie się na konsultację do Pani Doktor. Spokojnie wytłumaczy wszystko co dotyczy zabiegu i udzieli wyczerpujących odpowiedzi na pytania, więc po uzyskaniu takiego pakietu informacji naprawdę zmniejszą się Wasze obawy. Doktor ma doskonałe wyczucie, poczucie estetyki; widząc gdzie leży problem, zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
Tak podczas samego zabiegu, jak i już PO, czułam, że jestem cały czas otoczona opieką, a piękne usta cieszą nieustająco, +10000 do pewności siebie! Dziękuję!!! <3"

M.
"W końcu mam piękne, większe usta- całe życie na to czekałam!"

Barbara, l.30"Nie byłem do końca zadowolony z efektów liftingu chirurgicznego twarzy dlatego zdecydowałem się na wypełnienie bruzd nosowo - wargowych - teraz moja twarz wygląda lepiej".

Andrzej, l.45"Długo się zastanawiałam i w końcu postanowiłam, że czas coś zrobić dla siebie. Po wypełnieniu bruzd nosowych moja twarz wygląda znacznie lepiej, policzki nie wyglądają już ciężko. "

Beata, l.36


"Ciężko pracuję i muszę wyglądać na zadbaną, moi klienci oceniają mnie po wyglądzie. Podniosłam sobie policzki

i zlikwidowałam kurze łapki, przez co moje oczy wyglądają młodziej. Przyjdę jeszcze na lifting nićmi."

Marzena, l.42


"Miałam problem z cieńką, wiotką skórą na szyi. Skóra twarzy wyglądała na młodszą niż na szyi. Pani Kasia zaproponowała mi cykl mezoterapii igłowej i jestem zachwycona! Już po jednym zabiegu było widać, że skóra się mocniej napięła i przestała mi tak wisieć. Po 4 zabiegach było już super, teraz będę przychodzić co kilka miesięcy żeby nie stracić tego super efektu!"

Agnieszka, l.40


"Do Manufaktury Piękna przyszłam przypadkiem ale bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, dokładnie słucha i ustala plan zabiegów. Odpowiada na pytania, przez co nie bałam się zabiegu wypełniania bruzd wargowo nosowych. Przez to, że zabieg był wykonany bez igły, tępą igłą nie czułam bólu i nie miałam siniaków. Efekt bardzo ładny, widać od razu!"

Karolina, l.52


"Mój problem to były cienie pod oczami (dolina łez) - Pani Doktor wypełniła mi ten rejon i od tej pory nie mam już zmeczonych rysów twarzy. Zaplanowałyśmy też nici do liftingu. Robię też mezoterapię na twarz i dekolt i bardzo polecam - skóra się zmienia, nie jest już taka cieńka i pognieciona :)"

Izabela ,l.  39"Przez całe życie nie podobał mi się mój nos ale bardzo bałam się operacji. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko przed zabiegiem, pokazała, jak zabieg będzie wyglądał tak, że się nie bałam. Zresztą cały zabieg był krótki i bardzo lubię mój nowy nos!

Aga, l.19"Myślę,  że byłam wyzwaniem bo  bardzo bałam się  zabiegu a strasznie chciałam mieć powiększone  usta- moje są wąskie  i nie pasują do reszty twarzy. Myślałam, że Pani Kasia się zdenerwuje i będzie mnie pośpieszać ale dzięki niej całość przebiegła naprawdę rewelacyjnie - moje usta są większe, fajnie nawilżone przy tym a ja zastanawiam się teraz nad uniesieniem brwi..."

Edyta, l. 23"Przyszłam w sumie już z gotowym pomysłem na siebie i gdyby  nie dociekliwość i staranność Pani Doktor pewnie nie byłabym tak zadowolona jak teraz. Okazuje się, że jeden efekt można uzyskać na kilka sposobów i dobrze, że można mieć wybór."

Irena, l 56"Robiłem sobie już nie raz w życiu botoks ale tak dobrze i delikatnie jeszcze mi go nikt nie podał. "

Jarek, l. 48"Zrobiłam sobie zabieg z botoksem na okolicę oczu przed urlopem i po przyjściu do pracy wszyscy się mnie pytali, gdzie byłam, że tak wypoczęłam - a ja przez 2 tygodnie sprzątałam dom po przeprowadzce! Dzięki zabiegowi moje oczy wyglądają na większe, bardziej rozświetlone. Polecam w 100%"

Ania, l. 47


"Miałam problem z  bruzdą łzową - przez nią moje oczy wyglądały na zmęczone i podkrążone a policzki obwisłe. Po wypełnieniu mam naturalną twarz, nie mam "pucek" i czuję się piękna :)"

Ewa, l. 34


"Przyszłam do Manufaktury bo moja koleżanka tutaj sobie powiększała usta i jest bardzo zadowolona. Ja też się zastanawiałam ale nie wiedziałam gdzie pójść. Efekt po powiększaniu jest dokładnie taki, jak chciałam - usta są naturalne ale większe i nie są takie zapadnięte.  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor  długo z mną rozmawiała przed zabiegiem żeby ustalić, jaki ma być efekt."

Joasia, l. 25

Media


Katarzyna Luch - ZnanyLekarz.pl
Radosław Luch - ZnanyLekarz.pl

Artykuł w tygodniku Wprost:

Manufaktura Piękna polecana przez producenta

preparatu Radiesse - Merz Aesthetics:

Jak przygotować skórę przed latem?

Manufaktura Piękna w Faktach o Poranku

TVP Wrocław 27/05/2016:

Artykuł w "Zwierciadło - Uroda i Zdrowie"

Artykuł dla iBeauty - "Anti - aging dla dłoni"


Artykuł w tygodniku Newsweek: "Niechirurgiczna, skuteczna plastyka powiek oraz zmarszczek za pomocą mikrowiązki plazmy PlasmaLift Pen".

Zwierciadło numer majowy 2017